PIVOVAR GENIUS NOCI

Původní pivovar s jedinečnou atmosférou
1/4

V Lomnici u Tišnova, kde nelze pochybovat o geniu loci, stojí panský pivovar už od poloviny 16. století. Název pivovaru vypovídá o silné atmosféře místa, kde se zážitky sdílejí mezi přáteli nad sklenicí piva. Pivovar sice neprovozuje vlastní veřejnou restauraci, ale v jeho útrobách, v původní sladovně, se nachází útulný soukromý klub s galerií, kde se konají různé kulturní akce, nebo je možné tam po prohlídce pivovaru příjemně posedět a prodloužit si požitek z výjimečného piva. Rodina Pavlišových, která přímo v domě bydlí, je pohostinná i k větším uzavřeným skupinám. Z pochopitelných důvodů doporučujeme pivovar kontaktovat dopředu a domluvit se na délce a průběhu návštěvy.

 

PORTFOLIO PIV:

Ovesný ležák balancuje na hraně mezi tradičním ležákem a speciálním pivem. Příjemně hutné chuti klasického ležáku dodává speciální nádech mnichovský slad a oves, který se běžně do spodně kvašených piv nepřidává. Dalším omamujícím mokem je festovní hořká desítka a další receptury speciálních piv se připravují. Brzy tak budete moci ochutnat např. medový single hop speciál nebo stout.

 

AKCE A FESTIVALY:

Genia noci je možné zažít na hudebních akcích přímo v pivovaru, každoročně na hudebním festivalu při Letní sborové dílně v Lomnici nebo různých pivních festivalech. Aktuální informace jsou k nahlédnutí na internetových stránkách.

PROHLÍDKY:

Pivovar dokořán otevírá své dveře všem milovníkům piva. Majitelé po telefonické domluvě nabízí exkurze pro skupiny minimálně deseti nadšenců.

ZALOŽEN

1558

OBNOVEN

2017

KONTAKT:


GENIUS NOCI, s. r. o.
Palackého nám. 330,
679 23 Lomnice

tel.: 605 165 058
e-mail: chcipivo@geniusnoci.cz

www.geniusnoci.cz
 

       /GeniusNoci

  • Facebook - Black Circle

© 2019 / Brněnsko, z.s.

Výlety z Brna

Brněnsko, z.s.,

destinační společnost pro turistickou oblast Brno a a okolí

Železné 112, 666 01 Tišnov www.destinace-brnensko.cz

www.gofrombrno.cz